Charitable Campaigns Horizontal

covid

ghhhhygujyjujukiki,jnnnnnng gh

aparatură medicală

Proiect în derulare de achiziţionare de aparatură medicală şi dotarea Spitalului Municipal de Urgenţă din Caransebeş

Macheta centrului istoric al Caransebeșului

Demararea proiectului Macheta centrului istoric al Caransebeșului din bronz prevăzută cu scriere Braille.

Achiziţionare de aparatură medicală

Achizitie perimetru oftalmologic

Clubul Rotary din Caransebeș a tras linie după balul de caritate organizat la finalul lunii martie, fondurile colectate fiind un prim pas spre marele proiect de sprijinire, din nou, a Spitalului Municipal de Urgență din Caransebeș. De această dată, rotarienii doresc achiziția unui bronhoscop și a unui aparat de monitorizare funcții vitale.
0.00 lei donated

Cupa canină „Banatul Montan”

Cupa canină „Banatul Montan”: Cei mai frumoşi câini vor defila la Caransebeş
0.00 lei donated